دانلود آهنگ جدید
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
     

تصاویر جوانانی که قرار است اعدام شوند... روز گذشته رسانه‌های بحرینی حامی رژیم آل خلیفه اعلام کرده‌اند که این رژیم تلاش می‌کند گروهی از شیعیان قیام کننده را که در درگیری‌های چند روز پیش باعث به هلاکت رسیدن دو نیروی پلیس بحرین شدند، به اعدام محکوم کند. [align=JUSTIFY CLASS=BODY]جوانان و مبارزان بحرینی امروز در دادگاه نظامی بحرین حاضر می‌شوند وحکم اعدام آنان صادر خواهد شد.

به گزارش جهان، در بحرین در طول حکومت رژیم بحرین هیچ‌گاه حکم اعدام ثبت نشده و این اولین باری است که حکم اعدام برای مبازان بحرینی صادر می‌شود.

روز گذشته رسانه‌های بحرینی حامی رژیم آل خلیفه اعلام کرده‌اند که این رژیم تلاش می‌کند گروهی از شیعیان قیام کننده را که در درگیری‌های چند روز پیش باعث به هلاکت رسیدن دو نیروی پلیس بحرین شدند، به اعدام محکوم کند.

در همین رابطه گزارش شد: دادستان نظامی بحرین عزم خود را جزم کرده که از دادگاه عالی این کشور حکم اعدام چند قیام کننده که توسط نیروهای پلیس بازداشت شده‌اند را بگیرد. تعداد این افراد بازداشت شده که به دست داشتن در کشته شدن این دو نیروی پلیس متهم هستند، هفت نفر است.

İmage

همچنین دادستان نظامی بحرین تلاش می‌کند به دادگاه عالی این کشور ثابت کند که اقدام این هفت نفر اقدامی تروریستی بوده است.

گفتنی است، این اقدام در حالی انجام می‌شود که نیروهای امنیتی و پلیس رژیم بحرین با حمایت و پشتیبانی کامل نیروهای اشغالگر عربستان سعودی تاکنون ده‌ها شهروند معترض را به شهادت رسانده و زخمی کرده‌اند و تعداد زیادی را نیز ربوده‌اند که سرنوشتان نامعلوم است.
[/

[ ۱۳٩٠/٢/۱٠ ] [ ٢:۳٩ ‎ب.ظ ] [ گمنام ] [ نظرات () ]
نویسندگان وبلاگ:
دوستان من:
کدهای اضافی کاربر :